KURUMSAL

Hakkımızda

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak;

·         İş Sağlığı

·         İş Güvenliği

·         İş Güvenliği Eğitimleri,

·         Hijyen Eğitimi,

·         Risk Analizi, Acil Eylem Planı

·         Sağlık Tarama, Sağlık Raporu

·         Periyodik Kontrol,

·         İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku,

·         Asbest Söküm Uzmanlığı

·         Yüksekte Çalışma Eğitimi

alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

  FENSEL OSGB, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasasına uygunluk sağlamak için çalışmalarına 2015 yılından beri devam ediyor. Sizlerin,İşletmenin,İşçilerimizin ve ülkemiz geleceğinin daha güvenli ortamlarda çalışmasını sağlamak için sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kadromuzda bulunan İşyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları, sağlık memurları ve İdari kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

FENSEL İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Ltd Şti , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak;

İş Sağlığı, İş Güvenliği, Eğitim (İlkyardım, Yangın Eğitimi), Risk Analizi, Acil Eylem Planı, Sağlık Tarama, Sağlık Raporu, Periyodik Kontrol ve İş Yeri Hekimliği alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur...

 


 

Kurumsal Misyonumuz

FENSEL OSGB olarak misyonumuz, müşterilerimizin, Yasal yükümlüklerinin yerine getirilmesini sağlayarak, İdari ve Hukuki Ceza yaptırımlarının ortadan kaldırılması, maliyetlerinin azaltılması, verimliliğin artırılması suretiyle, şirketimizin değerini arttırmak üzere en iyi çözümleri sunmaktır . Davranış Odaklı İş Güvenliği Sistemini benimseyerek daha güvenli işyerleri için çalışmalar yapmak.

 


 

Kurumsal Vizyonumuz

İnsanımız,Ülkemiz ulusal sorumluluğumuz . Çevremizin korunması ise küresel sorumluluğumuzdur. Bu sorumluluklarımızı yerine getirebilmek için Bilgilerimiz ve çözümlerimizle lider bir kuruluş haline gelmektir .

 


 

Kurumsal Değerlerimiz

FENSEL OSGB olarak iş başarısıyla bireysel ve toplumsal sorumluluğun beraber yürüdüğüne inanmaktayız. Çalışanlarımızın, Hizmet verdiği sektörlerde çalışan MAVİ ve BEYAZ Yakalı Personelin,  çocukların, üniversite öğrencilerinin, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre alanında çalışmak isteyenlerin  ve bir bütün olarak toplumun bilgisini ve duyarlılığını arttırma amacına yönelik projeler geliştirmektedir.

Toplumun gelişimine katkıda bulunan etkinliklerimizin yanı sıra; doğal afetler gibi toplumun günlük yaşam koşullarını beklenmedik şekilde değiştiren durumlarda da tüm imkanlarımızı kullanarak çeşitli yardımlarda bulunacağız. Bu gibi koşullarda bürokrasiyi bir yana bırakarak gerekli yardımları mümkün olan en kısa zamanda ulaştırmaktayız.

Biz İş Sağlığı ve Güvenliğini, Çevre korumayı ve toplumsal sorumluluğu Türkiye'deki iş yaşamı için ayrılmaz parçalar olarak görmekteyiz. Sürekli gelişme, yüksek teknoloji çağında ortaya çıkan yüksek riskleri önlemeye çalışmak gururla üstlendiğimiz hedefin temelini oluşturmaktadır. Küresel ekonomide etkinliklerimiz; insana, bilgiye,deneyime, araştırma, uygulama ve nitelikli çalışmaya dayanmaktadır.

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Mevzuatına ilişkin Bilgimizin hızlı ve etkin bir şekilde işletme sorunlarında kullanılması, çözümlere dönüştürülmesi ve uygulanması başarılarımızın kaynağıdır.Tüm bilgi birikimi ve kaynaklarımızla müşterilerimizin, bu hususta söz sahibi olan Yasal otoritelerin  ve insanlığın hizmetindeyiz. 

EKİBİMİZ/ Our Heroes
Murat ŞEN
İnşaat Mühendisi A Sınıfı İSG Uzmanı

İnşaat Mühendisi A Sınıfı İSG Uzmanı